24 listopada (poniedziałek) dzieci z naszego przedszkola obejrzały teatrzyk „Futerko jeżyka”.
Spektakl opowiadał historię małego jeżyka, który marzył o tym, by zamienić swoje kolce na mięciutkie futerko i stać się owieczką.
Wyruszył więc w niezwykłą podróż, podczas której spotykał różne zwierzęta i szukał odpowiedzi na pytanie, czy naprawdę musi coś w sobie zmieniać.
Dzieci z ogromnym zainteresowaniem śledziły losy bohatera, a historia pokazała im, że każdy jest wyjątkowy dokładnie taki, jaki jest.
Było to pełne ciepła i mądrości przedstawienie, które
wniosło do naszego poniedziałku dużo uśmiechu i pięknych refleksji.
